O firmie

Stacja Kontroli Pojazdów w Dywitach

Już od ponad 20 lat oferujemy naszym klientom wysokiej jakości usługi motoryzacyjne. Od samego początku działamy w Olsztynie - najpierw przy ulicy Wojska Polskiego, a od 2013 roku przy ulicy Rataja. Parę lat później rozszerzyliśmy naszą działalność. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, uruchomiliśmy Stację Kontroli Pojazdów w Dywitach, w której wykonujemy podstawowe usługi mechaniki pojazdowej oraz serwis ogumienia.

Zakres usług stacji kontroli pojazdów w Dywitach

Przeprowadzamy okresowe badania techniczne różnych pojazdów samochodowych, motocykli oraz ciągników rolniczych. Możesz się zgłosić do nas również z pojazdami, które są przystosowane do zasilania gazem, zostały po raz pierwszy zarejestrowane za granicą lub są po wypadku bądź kolizji.

To nie cały zakres naszych usług. Wykonujemy także:

Zobacz galerię zdjęć »

Nowoczesne maszyny oraz wysoka jakość usług

Andpol - Stacja Kontroli Pojazdów w Dywitach - posiada nowoczesną linię diagnostyczną CERTUS, uznawaną za jedno z najlepszych tego typu rozwiązań na rynku, co tylko podkreślają pochlebne opinie ekspertów. W 2014 roku linia ta została wyróżniona złotym medalem na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

To nie jedyny sprzęt, który wykorzystujemy w naszej codziennej pracy. Kolejnym innowacyjnym urządzeniem, które znajdziesz w Andpol jest Autek W3D. Używa się go do wykonywania pomiaru geometrii zawieszenia kół pojazdu.

Chcesz zarezerwować termin lub masz pytania? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.